iPortal50plus

Cyfrowy świat ma coraz mniej tajemnic przed seniorami. Dziś osoby 50 plus blogują, mają konta na portalach społecznościowych, aktywnie korzystają z internetu. To właśnie do seniorów skierowany jest nasz portal internetowy. Na łamach portalu dla osób starszych zamieszczamy porady dedykowane osobom 50 plus, piszemy o ich codziennym życiu, kłopotach i radościach. Porady dla osób 50 plus, które publikujemy na naszym portalu internetowym dla seniora, dotyczą wszystkich aspektów życia: od kulinariów, poprzez zajęcia, najnowsze wydarzenia, zdrowie i urodę, czy kulturę.

Internetowe, codzienne porady dla osób starszych zastępują seniorom tradycyjne gazety. Na naszym portalu każda osoba w wieku 50 plus znajdzie dla siebie źródło inspiracji i ciekawych wiadomości. Portal internetowy dla seniorów to nie tylko porady i wiadomości, ale także blog i forum, na którym można dyskutować, a kto wie – może i poznać nowych przyjaciół.

W portalu dla osób 50 plus chcemy pokazywać pozytywne strony bycia seniorem, pokazać, że w każdym wieku można cieszyć się pełnią życia. Jesień życia nie musi być nudna i monotonna. Zachęcamy do korzystania z naszego serwisu dla osób 50 plus. To ogromna baza wiedzy na temat pomocy dla osób starszych, a także zbiór codziennych, przydatnych porad dla seniorów. Mile widziani są użytkownicy w każdym wieku. Zapraszamy do lektury, komentowania i współtworzenia iPortalu50Plus. Mamy nadzieję, że znajdą u nas Państwo interesujące artykuły, porady, wywiady i ciekawostki.

Link do serwisu: www.iportal50plus.pl