Infosenior

Usługa InfoSenior przeznaczona jest dla osób starszych oraz rodzin Seniorów.

Ideą InfoSenior jest połączenie informacji niezbędnych dla dobrego i sprawnego funkcjonowania osoby starszej z telefonem zaufania.

W naszym kraju istnieje szereg różnych tematycznie informacji pod różnymi numerami telefonów. Fundacja Pro Futurum informacje z wielu dziedzin dotyczących osób starszych udostępnia w jednym miejscu, pod jednym numerem telefonu. Wiemy jak bardzo możliwość porozmawiania, poradzenia się w różnych problemach, lub chociaż opowiedzenia o nich jest dla osoby starszej, często samotnej – ważna.

Stąd powstał pomysł połączenia linii informacyjnej z telefonem zaufania. Pod numerem 664507937 senior lub jego bliscy mogą zadzwonić, opowiedzieć o swoim problemie, poradzić się i otrzymać informację, a jednocześnie zaznać zrozumienia w serdecznej atmosferze.

Podajemy link do strony InfoSenior, na której znajdować się będą odpowiedzi na często zadawane pytania.

Dzwoniąc na numer 664507937 otrzymamy odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań, np. gdzie otrzymać pomoc w zakresie opieki nad osobami starszymi, jak załatwić sanatorium, gdzie zakupić sprzęt rehabilitacyjny.

Osoba dzwoniąca może mieć pewność, że w serdecznej atmosferze opowie o swoich problemach i otrzyma rzetelną informację oraz psychiczne wsparcie.

Link do strony internetowej: www.infosenior.pl